tvoříme svobodný prostor

Tvořím Novou Zemi

01.05.2008 06:30

Měl jsem channeling o tom, co to znamená "tvořím Novou Zemi". Ptal jsem se mé duchovní průvodkyně Eikir, co mám dělat, abych Novou Zemi vytvořil. Řekla mi, že nic a že je to o přesném pochopení toho, co znamená můj záměr "chci tvořit Novou Zemi".

Tohle spojení má totiž dva významy. V tom konvenčním jsem v pozici malíře, pod jehož rukama a díky inspiraci a práci vzniká něco nového. V tom druhém významu jsem barvou na štětci tvůrce a ulpívám na plátně obrazu života a tím tvořím Novou Zemi společně s barvami všech lidí kolem mě, společně jí tvoříme.

Eikir mi tento způsob tvoření vysvětlovala na příkladech: Co musejí dělat stromy, aby tvořily krajinu? Co musejí dělat buňky, aby tvořily tělo? Co musejí dělat tranzistory, aby tvořily počítač? Nemusejí dělat nic. Tvořit v tomhle významu znamená být sám sebou, být v pravý čas na pravém místě. To, co je tvořeno, pak vznikne z podstaty existence, je spojením esencí jednotlivých částí, je to vyšší vědomí sounáležitosti, které vstoupilo mezi nás.

Nová Země vzniká mezi námi tím, že každý z nás je sám sebou na svém místě ve světelné mřížce jednoty. Jsme v pětidimenzionální mozaice, tvořené pixely našeho života. Jsme jako obraz složený ze šesti miliard pixelů, každý z nás má v něm místo. Narodili jsme se s tím, že chceme tohle místo (smysl život) najít a být v něm. Teď každý tohle místo hledáme tím, že se ptáme svého srdce, co chceme opravdu ve svém životě dělat, protože když to skutečně děláme, náš život přesně zapadá do té mozaiky.

A jak si jsme stále přesněji vědomí, co chceme dělat, je námi tvořený obraz Nové Země stále zřetelnější. Pak to, co děláme, není tvořením Nové Země, ale je naším vyjádřením skutečnosti, že Nová Země už existuje.

První a druhý význam afirmace „tvořím Novou Zemi“ jsou holograficky propojeny. Jsme tvůrci a jsme ti, co jsou tvořeni, tvoříme sami sebe. Jsme obrazem i tím, kdo se na něj dívá. Jsme těmi, kteří drží štětce a malují a jsme barvami, které jsou nanášeny, protože vše je propojeno a všichni jsme jedním.

Tvořím, maluju, píšu…

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

TOPlist