tvoříme svobodný prostor

Co se děje v českém HT 5/2010

14.05.2010 18:18

Milí příznivci Humanity's Teamu,

tento týden jste od nás dostali zpravodaj ze světového HT. I když popisoval dění kolem nás z globálního hlediska, určitě jste si všimli, že daná témata se nás úzce dotýkají. Články jako "Přišel náš čas" a "Duchovnost v akci" nejsou jenom o dění "tam venku". Každý z nás můžeme přispět svým dílem k tomu, abychom změnili věci, které za změnu stojí. A největším úkolem pro nás všechny je změnit sám sebe. Je určitě povzbuzením, když potkáte podobně zaměřené lidi, zjistíte pak, že jít touto cestou je vlastně přirozené a normální.

Pokud chcete být ve styku se stejně smýšlejícími lidmi, můžete se s nimi setkat i na našich akcích. Nebo se můžete zapojit do některé ze skupinek, které se pravidelně setkávají v místě vašeho bydliště - bližší informace najdete na našich stránkách. Nebo najít spřízněnou duši přes náš diskusní server. Všechny tyhle věci máte k dispozici a je jen vás, kterou si vyberete.

HT není uzavřená skupina, spolupracujeme s mnoha dalšími organizacemi nebo skupina stejně smýšlejících lidí. Jedna taková skupina si říká Nová Země, jsou tam úžasní lidé a my stejně jako minulý rok i letos jedeme s nimi na dovolenou do Borovice. Termíny jsou dva (červenec a srpen ), zatím to vypadá, že více lidí z HT bude na prvním termínu. V tom čase se budou konat i dva semináře Jógy smíchu, pro velký úspěch z minulého roku více zaměřené na budoucí instruktory JS.

Někteří naši členové mě požádali, abych rozeslal informaci o zajímavých akcích, které nesouvisí přímo s HT, ale na které se sami chystají myslí si, že by vás to mohlo zajímat:

- Přednáška Davida Icka v Praze: informace u Markéty Bühler

- Neformální konference Nová Země 2010 - komunitní centrum Sklenářka - Kamil tam už jednou byl, může poskytnout informace.

- Víkendová ochutnávka bubnů se žhavým přechodem : informace u Martina Horáka

- Ostatní události: http://humanitysteamcr.ning.com/events/

V lázních Poděbrady proběhl nedávno druhý ročník České konference, kterého jsme se na rozdíl od prvního ročníku tentokrát nezúčasnili osobně. Nicméně na jejich stránkách jsou velice zajímavé příspěvky od samotných účastníků - namátkou vybírám:

- 10 mýtů a bariér k prolomení, abychom se dostali do lepší budoucnosti

- Pjďme přece jen hledat trochu opodál 

Věděli jste o tom, že exituje internetové televize Cesty k sobě? Pokud ne, tak se mrkněte na sestřih nejzajímavějších pořadů, možná budete překvapeni, kolik lidí spojených s HT tam uvidíte: http://www.cestyksobe.cz/novinky.html

A ještě jedna výzva na podporu naší komunity: Náš komunitní server běží na technologiích firmy ning. Od příštího měsíce bude tento server zpoplatněn. Co to pro vás znamená? Samozřejmě, můžete i nadále využívat možnosti diskusí, blogu, sdílení fotografií a videa a kalendář akcí na tomto serveru, HT bude platit jeho provoz z vlastních prostředků. A vlastní prostředky se vytváří z vašich příspěvků. Naše občanské sdružení kromě toho platí prostor pro náš webový server a elektronickou poštu, taktéž doménu, překlady článků z angličtiny atd. Budeme proto rádi za jakoukoliv podporu na náš účet *2276872001/5500*, případně přes PayPal.

S láskou
Ladislav Lászlo
Humanity's Team - ČR

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

TOPlist